Dojazd

Samochodem

Parking przy Targach Norymberskich jest położony blisko skrzyżowania Autostrad:         nr 9 (dojazd z kierunku Drezna) i nr 6 (dojazd z kierunku Pragi czeskiej).

Do nawigacji warto wpisać:  „Sonderziel Messe”

Pociągiem

Z dworca głównego Nürnberg Hbf (Hauptbahnhof) metrem Ubahn linią nr 1 jedziemy w kierunku „Langwasser Süd” około 8 minut i wysiadamy na przystanku „MESSE”

Samolotem

Bezpośrednio do Norymbergi lata Ryanair z Krakowa. Można też przylecieć LOT lub Lufthansa z przesiadką we Frankfurcie nad Menem lub Monachium i stamtąd samolotem lub pociągiem dalekobieżnym.

Z lotniska stacja „Flughafen” można dojechać metrem Ubahn linią U2 w kierunku „Nürnberg Röthenbach” i przesiąść się na linię U1 na stacji Nürnberg Hbf (Hauptbahnhof). Łączny czas dojazdu to ok. 25 min.

Taksówka z lotniska na „MESSE” jest za ok. 30 Euro (ok. 25 minut)

Hotele i zakwaterowanie

Norymberska baza hotelowa dysponuje bogatą i zróżnicowaną ofertą noclegową. Umożliwia to rezerwację noclegu pozwalającą na odpoczynek zaspakajający Państwa potrzeby. Osobom, które będą korzystały z komunikacji miejskiej rekomendujemy skorzystanie z obiektu zlokalizowanego w pobliżu stacji kolejki U-Bahn.

W ramach projektu Hotele Partnerskie istnieje możliwość skorzystania z preferencyjnych stawek.

NürnbergMesse Partner Hotels
Booking service
tel: +49 9 11 86 06-802

Serwisy rezerwacyjne:

Business & Service
Brigitte Schmedding GmbH
tel: +49 9 11 86 07-60
www.business-und-service.de

Congress- und Tourismus-Zentrale Nürnberg
tel: +49 9 11 23 36-1 21
www.tourismus.nuernberg.de/buchen/hotels

Booking.com
booking.com